Polecamy

Urocze działki:

„Jesteśmy prężnie rozwijającym się działem handlowo – inwestycyjnym firmy KFMR KRUKOWIAK Janusz Borkowski, który rozszerzył swoją działalność o handel nieruchomościami. Kluczem naszego sukcesu jest, jedna z największych w Polsce, baza nieruchomości. W swojej ofercie posiadamy działki budowlane, siedliskowe, rolne oraz rekreacyjne położone na tle malowniczych krajobrazów polskich jezior, łąk i lasów. Nadto oferujemy dwory i pałace w pięknym otoczeniu parkowym, mieszkania oraz bloki mieszkalne. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych propozycji.”


Okazje kujawskie:

„Zajmujemy się sprzedażą sprzętu rolniczego, maszyn budowlanych, artykułów gospodarstwa domowego, mebli i wielu innych towarów. Sprzedajemy przedmioty zarówno fabrycznie nowe, jak i używane.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT. Nasza oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, nie stanowi również odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.”


Kujawskie Centrum Naturoterapii:

Czym jest naturoterapia? Naturoterapia określa w zasadzie wszystko co pomaga w przywróceniu właściwego zdrowia w sposób naturalny. Szkoły medycyny naturalnej mają swoją specyfikę i w zależności od doświadczenia i potrzeb uczą odpowiedniego profilu i sposobów dbania o zdrowie. Dlatego mamy na świecie sporo szkół naturopatycznych ale pomiędzy nimi są spore różnice tak w programie jak i w rozumieniu i podejściu do leczenia chorób.

Naturopata zarówno diagnozuje, jak i leczy holistycznie. Nie odmawia oczywiście korzystania z nowoczesnej aparatury pomagającej w diagnozie, ale leczenie odbywa się praktycznie w 100% środkami naturalnymi. W swej praktyce stosuje min. dożylne podawanie różnych substancji, suplementy, zioła, homeopatię, naturalne antybiotyki, czyli olejki eteryczne, oraz psychologię, terapie manualne. Jest to szeroka wiedza, ale tylko dzięki takiej może leczyć holistycznie.”

Comments are closed.